ul. Morska 7 A/II, 78-100 Kołobrzeg

O nas

Bar „Chata Rybaka” to smażalnia ryb w Kołobrzegu istniejąca od 1998r. Podajemy smażonego dorsza, flądrę, sandacza, halibuta, łososia, pstrąga, mintaja i solę oraz dorsza, łososia, sandacza i halibuta z pieca konwekcyjnego. Powodzeniem cieszy się zupa rybna, którą jako pierwsi w kołobrzeskim porcie wprowadziliśmy do menu.

„Chata Rybaka” to nie tylko smażone ryby. Proponujemy też promocyjne zestawy obiadowe z zupą od 13 do 26 zł. Dla najmłodszych ½ porcji = ½ ceny. Polecamy również zestawy obiadowe bez zupy w cenie od 15,50 do 26 zł.

Bar Chata Rybaka

Nasz bar, to niepowtarzalne miejsce, stylizowane na starą rybacką chatę, pełną zabytkowych sprzętów, których zbieranie, by ocalić od zapomnienia, sprawia nam dużą radość.

Przyjdź, sprawdź sam. Posiedź przy piwie np. Celtyckim i posłuchaj szant i irlandzkiej muzyki. Delektuj się piwnicznym chłodem w upalne dni, a w deszczowe i wietrzne rozgrzej się grzańcem piwnym.

Pamiętaj, żeby do nas trafić, trzeba z ul. Morskiej (naprzeciwko Kapitanatu Portu) zejść schodami w dół do piwnicy.

Dla wycieczek przygotowaliśmy ciekawe promocje.

Bar Chata Rybaka

Znak towarowy "CHATA RYBAKA"

Znak towarowy CHATA RYBAKA jest zastrzeżony w Urzędzie Patentowym. Właścicielami marki jest Firma Handlowo-Usługowa „Justyna” Dariusz Stępniak.

Ze względu na ochronę naszego znaku i wyjątkowość usług postanowiliśmy zastrzec znak w Urzędzie Patentowym. Po szczegółowej weryfikacji przydzielono nam prawo ochronne nr 273639.